Про компанію

З 1876 року Henkel пропонує споживачам високоякісні засоби для прання,
миття та чищення. А дещо пізніше розпочалось виробництво
різноманітних косметичних засобів та інших товарів.

Чистота від Henkel

Турбота про навколишнє середовище – один з найважливіших пріоритетів, тож цьому питанню завжди приділяється особлива увага. Henkel стала однією з перших компаній у світі, які почали розробку безфосфатних засобів для миття ще у 70-х роках. Сьогодні абсолютно всі пральні порошки від Henkel в Україні не містять фосфатів. Тож, використовуючи Persil, Losk, чи Rex, Ви не тільки отримуєте чудовий результат, а й дбаєте про збереження водойм.

Захист довкілля

У 2013 році Henkel вже вп’яте було названо однією з найбільш етичних компаній світу (World’s Most Ethical Companies). За останні 11 років у Henkel зменшено споживання води на 44%, використання енергії – на 43%, кількість відходів - на 53% на кожну метричну тонну продукції. За цей же період кількість нещасних випадків на виробництві вдалося знизити на 86%.

Протягом останніх двадцяти років компанія Henkel разом із річним звітом публікує звіт щодо стійкого розвитку компанії. У останньому з них була оприлюднена нова стратегія, розрахована на термін до 2030 року. Головна мета цієї програми - досягнення більших результатів із меншими витратами ресурсів та потроєнням ефективності. Нова стратегія стійкого розвитку стосується всіх напрямів бізнесу і цілого ланцюга додавання вартості продукції.

Лідерство на ринку

У 2012 році компанію було включено до Індексу стійкості Доу Джонса (Dow Jones Sustainability Index) в якості лідера стійкого розвитку в сегменті товарів для дому нетривалого використання. А також Henkel вже 12 років поспіль потрапляє до рейтингу FTSE4Good Index.

Обирайте чистоту разом з Henkel!


Лідер галузі 5 років поспіль
Цюріх/Нью-Йорк: вже п'ятий рік поспіль компанію Henkel включено до рейтингу стійкого розвитку у європейському та світовому індексі стійкого розвитку Доу Джонса у галузі побутових товарів нетривалого вжитку.


Включено до списку протягом 11 років
Лондон: компанію Henkel включають до списку етичного індексу FTSE4Good протягом одинадцяти років.


Включено до списку 4 роки поспіль
Нью-Йорк: компанію Henkel було включено до списку «Найбільш етичних компаній світу» четвертий раз поспіль


Потрапляє до списку четвертий раз поспіль
Торонто: у 2012 році компанію Henkel включили до списку «100 найстійкіших корпорацій» четвертий раз поспіль.


Входить до списку з 2002 року
Париж: у 2012, як і в попередні роки, Henkel стала однією з 200 компаній з усього світу, які потрапили до списку Ethibel Sustainability Index (Pioneer class).


Henkel на 2 місці
Франкфурт-на-Майні: компанія Henkel посіла друге місце у рейтингу стійкості 2012 DAX 30 Sustainalytics. Це всебічне оцінювання проходить кожні 2 роки. Компанії оцінюються згідно з критеріями соціальної відповідальності та захисту довкілля.


Потрапляє до рейтингу втретє
Гамбург: Henkel - знову серед 50 компаній, які було включено до Global Challenges Index.


Henkel знову здобула визнання
Мюнхен: у 2012 Henkel знову відзначена Oekom research Prime-статусом. У рейтингу В Henkel була серед найкращих компаній у секторі споживчих товарів.


Вдруге у списку STOXX
Цюріх: у вересні 2012 STOXX Limited знову включає Henkel до індексу STOXX Global ESG Leaders.


Дізнатися більше про Henkel
© 2013 Хенкель Україна
Політика конфіденційності
Дані
Правові положення
Хенкель у світі