Види пральних порошків

Види пральних порошків

Порошки для білих речей

Білі речі завжди мають бути ідеально чистими, адже на них буде дуже помітним будь-яке, навіть найменше забруднення чи пожовтіння. Тому для них потрібний більш агресивний засіб для прання, ніж для барвистого одягу. Для найкращого результату варто обрати порошок з відбілювачами. І не забудьте перевірити, чи підходить він вам за типом тканин, які ви плануєте прати.

Прання кольорових речей

Ці речі не варто прати тим самим порошком, який ви застосовуєте для білих речей. Адже це той випадок, коли відбілювачі принесуть більше шкоди, ніж користі: вони можуть негативно впливати на колір. Тож не дивуйтеся, якщо після прання виявиться, що разом із плямами зникла і яскравість. Використовуйте для різнобарвних речей тільки спеціальні порошки, які містять усі необхідні компоненти для захисту кольору.

Чим прати дитячі речі

Дитяча шкіра чутливіша, ніж у більшості дорослих, тому вона вимагає особливої турботи. Пральний порошок для дитячих речей має бути без барвників, а також без сильних ароматизаторів – адже усе це може стати причиною алергії. Крім того, такий порошок обов’язково повинен пройти дерматологічне тестування. Зазвичай виробники зазначають на упаковці, що порошок можна використовувати для дитячих речей (наприклад, Rex Дитячий) або що він призначений для дуже чутливої шкіри – такий засіб теж може підійти (наприклад, Persil Sensitive).

Пральні порошки для видалення плям

Якщо вам часто доводиться мати справу з плямами, то для їх видалення краще тримати вдома порошок, який найкраще пристосований саме для цього завдання. Сучасні порошки часто добре «озброєні» проти плям, тому іноді ви можете добитися гарного результату навіть у тих випадках, які здаються безнадійними. Перед покупкою прочитайте на упаковці, для яких видів плям підходить обраний вами засіб. Наприклад, Losk 9 Total System містить одразу 9 активних компонентів проти плям, тож це дозволяє видаляти стійкі плями різного походження.

Інноваційні засоби для прання

Ми вже звикли користуватися пральними порошками, бо саме їх роками застосовували покоління наших батьків, бабусь та дідусів. Але поступово на полицях магазинів з’являються і інші, інноваційні засоби для прання. Наприклад, рідкий Persil Gel, Rex гель, Persil з унікальними аромаперлинами, які подовжують відчуття свіжості, а також концентровані засоби для прання у прозорих подвійних капсулах - Persil Expert Duo Caps. Не бійтеся спробувати щось нове, адже звичні нам пральні порошки колись теж були дуже сміливим новаторством! Тож експериментуйте, і ви обов’язково знайдете те, що найкраще підійде саме вам. Вдалого вам прання!

© 2013 Хенкель Україна
Політика конфіденційності
Дані
Правові положення
Хенкель у світі