Без фосфатів – не значить дорого

Без фосфатів – не значить дорого

Досить розповсюдженою є думка, що безфосфатний пральний порошок обов’язково має бути дорогим, і чим дорожче – тим краще і якісніше. Але це популярне упередження не відповідає дійсності. Дуже часто виробники просто користуються тим, що чимало споживачів не надто обізнані у цьому питанні і не мають часу або можливості детально в усьому розібратись. Це дозволяє їм необґрунтовано підвищувати ціну, наприклад, на пральні порошки, що не містять фосфатів. Тож часом безфосфатні засоби для прання коштують навіть у декілька разів дорожче.

Але насправді ви можете придбати безфосфатний пральний порошок у звичайному магазині та за помірною ціною. Так, абсолютно всі пральні порошки від Henkel є безфосфатними: усі різновиди Persil, Losk та Rex не містять фосфатів та коштують відносно недорого. До того ж, за довгі роки вони вже зарекомендували себе як ефективні порошки, які добре справляються з різними забрудненнями. Адже Henkel постачає в Україну безфосфатні миючі засоби ще з 2009 року. А от якість засобів для прання, що називаються «органічні» та «екологічні» від маловідомих виробників доведеться перевіряти на власних речах. І якщо білизна виявиться не дуже чистою – швидше за все, вам скажуть: «А що ж ви хотіли, це ж «натуральний» порошок! Зате він безпечний!»

Але перш ніж придбати такий «натуральний», «екологічний» чи «органічний» порошок – поцікавтеся, які підстави є у виробника, щоб використовувати такі гучні слова. Іноді просте порівняння складових компонентів, зазначених на упаковці, з компонентами звичайного порошку може дати вам досить несподівані результати. Знову ж таки, не зайвим буде з’ясувати, чи сертифікований належним чином товар, який вам пропонують – особливо якщо ви купуєте порошок маловідомого бренду в інтернет-магазині.

Засоби для прання, які Henkel постачає в Україну, виробляються на основі тих самих стандартів якості, що й засоби Henkel для країн ЄС. Крім того, Persil, Losk та Rex пройшли незалежні лабораторні дослідження, які підтвердили відсутність фосфатів. Висновки експертів ви можете переглянути у розділі Сертифікати.

Отже, якісний безфосфатний порошок дійсно може коштувати недорого. Тож довіряйте тільки перевіреній інформації – і нехай ваше прання завжди приносить відмінний результат!

© 2013 Хенкель Україна
Політика конфіденційності
Дані
Правові положення
Хенкель у світі