Корисно знати

Чим шкідливі фосфати?
Чим шкідливі фосфати?
Раніше вважалося, що фосфати лише пом’якшують воду та покращують якість прання. Але згодом було встановлено, що вони досить шкідливі, тому краще використовувати безфосфатні пральні порошки. Але чим саме шкідливі фосфати?
Без фосфатів – не значить дорого
Без фосфатів – не значить дорого
Досить розповсюдженою є думка, що безфосфатний пральний порошок обов’язково має бути дорогим, і чим дорожче – тим краще і якісніше. Але це популярне упередження не відповідає дійсності.
Обираємо безфосфатний пральний порошок
Обираємо безфосфатний пральний порошок
Як правильно обрати пральний порошок? Який порошок підійде для прання дитячих речей? Які засоби для прання матимуть мінімальний вплив на навколишнє середовище? Все більше людей замислюється над цими питаннями, прагнучи поєднати чистоту та турботу про довкілля.
Фосфатів нема. А що замість них?
Фосфатів нема. А що замість них?
Оскільки фосфати допомагали зробити прання більш ефективним, виникає закономірне питання: на що ж їх замінили? Що являють собою ці замінники і чи не постраждала при цьому якість прання?
Фосфонати – не фосфати!
Фосфонати – не фосфати!
Їх назви відрізняються усього двома буквами – але різниця для довкілля набагато більша. Фосфонати, як і фосфати, являють собою сполуки фосфору, які служать для пом’якшення води. Але фосфонати мають дещо іншу структуру молекули і, відповідно, інакші хімічні властивості.
Засоби проти накипу. Потрібні чи ні?
Засоби проти накипу. Потрібні чи ні?
Усім нам не раз доводилось чути, що водопровідна вода часто буває жорсткою. І накип у чайнику швидко це доведе, якщо ви не використовуєте для приготування їжі та напоїв фільтровану воду. Тож багато хто замислюється: як захистити пральну машину від накипу?
Історія безфосфатних порошків
Історія безфосфатних порошків
Колись прання було дуже важкою роботою: білизну полоскали в крижаній річковій воді, виварювали в бочках, товкли камінням та щосили терли. Пральні засоби теж не вражали ефективністю – люди використовували золу та пісок, варили мило з сала тварин…
Корисні поради для прання
Корисні поради для прання
Навіть якщо ви вже знаєте, як правильно прати різні тканини, все ж таки не завадить пам’ятати про ще декілька маленьких правил. Дотримуватись їх дуже просто – а от користь від них чимала.
Географія якості
Географія якості
Існує думка, що закордонні пральні порошки набагато якісніші за українські. Але чи це правда? Які установи контролюють виробництво миючих засобів у Європі та де в Україні шукати порошки європейської якості?
Як правильно прати різні тканини?
Як правильно прати різні тканини?
Із сучасними пральними машинами та якісними порошками тримати одяг у чистоті досить просто. Але щоб ваші речі при пранні не зіпсувалися, потрібно знати деякі нюанси. Тож давайте з’ясуємо, як правильно прати джинси, шовк, віскозу, вовняні та лляні тканини.
Якість під мікроскопом
Якість під мікроскопом
Як ми можемо бути впевнені, що пральний порошок дійсно якісний? І що при цьому він дбайливо ставиться до навколишнього середовища? Звичайно, у тому, що стосується якості, багато про що скаже вже сам результат прання. Але як бути, якщо ми все-таки хочемо дізнатися про думку експертів?
Види пральних порошків
Види пральних порошків
Для кольорових речей не підходять порошки з відбілювачами, які потрібно використовувати для білих речей. Одяг із вовни та шовкові речі також вимагають особливої турботи. Тож які є види пральних порошків та який з них краще застосовувати?
Що таке поверхнево-активні речовини?
Що таке поверхнево-активні речовини?
У чистій та охайній оселі завжди приємно знаходитися – саме тому люди приділяють побутовим питанням стільки часу. Але, звичайно, усім нам хочеться, щоб ця чистота була в гармонії зі здоров’ям. Тому цілком природно, що ми прагнемо дізнатися більше про ті засоби для прання та чищення, якими користуємося практично щодня.
Навіщо потрібні цеоліти?
Навіщо потрібні цеоліти?
Не секрет, що вода у наших кранах достатньо жорстка. Саме тому вона може сушити шкіру чи створювати накип у чайнику та на деталях пральних машин.
Державний стандарт
Державний стандарт
Обираючи пральний порошок, ми завжди керуємось власними уявленнями про те, яким має бути якісне прання. А які стандарти для порошків діють на законодавчому рівні?
© 2013 Хенкель Україна
Політика конфіденційності
Дані
Правові положення
Хенкель у світі